Визначено місця проведення передвиборчої агітації

Дата: 24.09.2020 16:36

Рішення виконавчого комітету міської ради від 17 серпня 2020 року № 163 «Про визначення місць проведення передвиборчої агітації та розміщення агітаційних листівок» прийнято з метою організованого розміщення пунктів проведення передвиборної агітації представниками партій і блоків та контрольованого розташування агітаційних листівок на час передвиборних компаній у 2020 році. Згідно  відповідного рішення затверджено наступний перелік місць розташування агітаційних наметів:

- центральна площа міста (по вул. Гагаріна);

- провулок Торговий (східна сторона);

- ринок, біля магазину “Багет” (площа перед ринком, вул. Джарилгацька);

- у районі магазину “Кристал” (вул. Гуманенка).

Місцями для розміщення агітаційних листівок запропоновано  рекламоносії (рекламні щити та білборди), які встановлені в місті, згідно рішення виконавчого комітету Скадовської міської ради.  Проектом визначено, що осіб, які розміщуватимуть листівки у невстановлених місцях буде притягнуто до адміністративної відповідальності. Партійним осередкам, що розміщують агітаційні намети в місті, необхідно буде укласти угоди з КП “Очисні споруди” на користування послугами з прибирання та вивезення твердих побутових відходів із займаних територій.