Вивчаємо правила безпеки

Дата: 23.09.2020 15:16

Згідно річного плану роботи ЗДО №7 "Казка" з 14 по 18 вересня 2020 року пройшов осінній Тиждень безпеки. З вихованцями дошкільних груп були проведені інтегровані заняття, бесіди, моделювання ігрових ситуацій, вікторини, літературно-музична розвага "Лісова школа безпеки". Під час практичних занять та ігор  здобувачі освіти мали змогу закріпити набуті знання щодо стереотипів поведінки в надзвичайних ситуаціях.

Усі заходи, проведені під час Тижня безпеки, були спрямовані на виховання у дошкільників складових індивідуального захисту, підвищення рівня компетентності дітей, необхідних для їх особистої безпеки, формування активної соціальної позиції стосовно безпеки власного життя та здоров’я, удосконалення навичок, які допоможуть протистояти небезпеці в життєвих ситуаціях.