Свято міської громади спільними зусиллями

Дата: 21.09.2020 16:32

126-річниця заснування міста Скадовськ запам’яталась скадовчанам святковими заходами: культурними, освітніми, спортивними та розважальними. Святкові події були організовані при всебічній підтримці ініціатив міської ради.  Завдяки відповідальному ставленню до спільної справи і активній громадській позиції День міста став справжнім святом для дружньої родини скадовчан.

Виконавчий комітет Скадовської міської ради висловлює подяку за допомогу в організації святкових заходів з нагоди 126-річниці заснування міста Скадовськ всім, хто відповідально ставиться до благоустрою, активно бере участь у житті міста. Окрема подяка організаторам урочистостей: Херсонському обласному академічному музично-драматичному театру ім. М.Куліша, творчим колективам Скадовського районного будинку культури, Скадовському відділенню Новокаховського відділу ГУМП в Херсонській області, Скадовському міжрайонному відділенню поліції охорони, ПП «Острів», колективу Скадовського краєзнавчого музею, учасникам святкового ярмарку, тренерам і учням РК ДЮСШ, філії Херсонського училища фізичної культури, ФСТ «Спартак», ГО «Курортні шахи», кінному клубу «Терсан».

Дякуємо за добрі справи на благо розвитку міської громади й процвітання нашого міста-курорту Скадовська!