Джарилгацький заплив

Дата: 14.09.2020 16:52

Вперше у Скадовську відбувся масовий заплив з острова Джарилгача до Скадовська. Ініціатором його проведення виступила громадська організація «Юнaйтeд Этлeтc».

13 вересня на міській набережній зібрались відважні плавці, дорослі і діти, кожен пройшов власний маршрут. Діти здолали 500 м від узбережжя. Дорослі брали старт з острова Джарилгача й пливли близько 8 км. 175 учасників,  40 дітей написали нову сторінку в історії морських запливів. Добре організована розмітка маршруту, супровід, харчування, гарячі овації глядачів і взагалі організація заходу залишила безліч яскравих емоцій у учасників і гостей запливу. Власний вклад у загальну справу організації змагання внесла й Скадовська міська рада, за що відзначено подякою ГО «Юнaйтeд Этлeтc».