День фізичної культури і спорту

Дата: 14.09.2020 16:50

Скадовськ славиться добрими спортивними традиціями. Це місто, у якому радо зустрічають будь-які спортивні починання й підтримують рух за здоровий спосіб життя.

Цього року урочистостей з нагоди дня фізичної культури і спорту через дотримання карантинних заходів не відбувалось. А кращим подарунком до свята стали нові перемоги у змаганнях. Їх подарували тренерам РК ДЮСШ учні школи, учасники міських змагань з пляжного волейболу, футболу серед юнаків 2009-2010 р.н. та кульової стрільби.

Підтримала юних спортсменів у прагненні до перемог у спорті Скадовська міська рада, забезпечивши призовий фонд змагань. Увесь день, у трьох різних частинах міста, діти змагалися та доводили один одному та тренерам - хто найсильніший, найспритніший та найвлучніший. Всі призери та тереможці за підсумками змагань були нагороджені кубками, медалями та грамотами Скадовської міскої ради.