День працівників водного господарства

Дата: 31.05.2019 16:55

Вчора, 30 травня 2019 року, напередодні професійного свята відбулись урочисті збори колективу Скадовського управління водного господарства. Трудовий колектив має численні  досягнення, є провідним у відповідній галузі серед підприємств області.

За трудові звершення фахівців водного господарства подякував секретар міської ради Сокольчук О.М., відзначив особливу згуртованість й відповідальність його працівників.

За багаторічну сумлінну працю в галузі водного господарства, високий професіоналізм та з нагоди відзначення Дня працівників водного господарства грамотами міського голови та цінними подарунками нагороджені Бондар Віктор Іванович, ремонтувальник русловий Скадовської експлуатаційної дільниці Скадовського управління водного господарства, та Марченко Валерій Анатолійович, заступник начальник Скадовської експлуатаційної дільниці Скадовського управління водного господарства.