У Скадовську працює Всеукраїнська літня школа "Освітні ініціативи-2019"

Дата: 04.06.2019 16:54

Цього тижня на базі ДОРКСТ «Таврія» працює Всеукраїнська літня школа "Освітні ініціативи-2019". Робота школи спрямована на підвищення рівню обізнаності педагогів, розширення їх професійних знань та навичок.

Для учасників шкільного навчання майстер-клас провела Т.А. Антонова (викладач школи раннього розвитку, м. Київ, автор Видавничого дому "Освіта") та А.Г. Курчивенко (завуч школи раннього розвитку, м. Київ, автор Видавничого дому "Освіта"). Цікаве творче спілкування освітян відбулось з О.В.Волошенюк, провідним мистецтвознавцем Інституту мистецтвознавства, фольклористики та етнології ім. М. Рильського НАП України, менеджером медіаосвітніх програм Академії української преси.

Інформацію про нормативні акценти в діяльності керівника закладу дошкільної освіти викладала Н.В.Омельяненко (шеф-редактор управлінських видань МCFR Освіта, голова ВГО "Асоціація працівників дошкільної освіти"). Наталія Миколаївна Гончарова, к.пед.наук, заступник директора з ДНУ "Інститут модернізації змісту освіти" МОН України, провела майстер-клас з теми "Комплексно освітнє рішення проблем інклюзивної освіти з урахуванням принципу наступності". Програмне забезпечення інтерактивного мультимедійного комплексу EDUQUEST розкрив Марат Коротков.