Про карантинні заходи рішення Херсонської обласної регіональної комісії ТЕБ та НС

Дата: 08.09.2020 17:03

28 серпня 2020 року відбулось засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуації Херсонської обласної державної адміністрації. За результатами роботи комісії складено протокол № 49, яким затверджено продовження карантину на території Херсонської області до 31 жовтня 2020 року.

Рішенням комісії заборонено проведення розважальних заходів та дозвілля у закладах харчування. Особливу увагу місцевої влади привернуто на ведення контролю з дотримання протиепідемічних заходів у громадському транспорті, проведення регулярної дезобробки приміщень закладів освіти всіх типів і форм власності, створенні умов для вчасної доставки відібраних зразків проб на наявність COVID-19. Детальна інформація у копії протоколу: ЗМІСТ.