Святкова афіша. СКАДОВСЬКУ — 126!

Дата: 07.09.2020 15:57

19 вересня

09.00 – 15.00 – тематична виставка “Вулиці рідного міста” (Скадовський краєзнавчий музей, вхід вільний).

09.30 – панахида на честь засновника міста С.Б.Скадовського та його родини, покладання квітів на могилу родини Скадовських (Старе кладовище).

10.00 – покладання квітів до пам'ятника засновнику міста С.Б.Скадовському.

10.00 – міський конкурс малюнка на асфальті, зразкова студія “Палітра” (Скадовський районний будинок культури, біля пам'ятника С.Б.Скадовському).

10.00 – реєстрація учасників міського велопробігу “Скадовчани рулять!” (Центральний міський пляж, біля фонтану Діти і дельфін).

11.00 – старт міського велопробігу “Скадовчани рулять!”, розіграш призів та нагородження учасників (Центральний міський пляж, біля фонтану Діти і дельфін).

12.00 – відкриття фото виставки на «Алеї закоханих».

16.00 – початок роботи торгового містечка за участі місцевих виробників товарів та послуг (Центральна площа міста)

16.00 – показові виступи  аерокосмічної групи “Галактика” (Центральна площа міста).

17.45 – вітання секретаря міської ради Сокольчука О.М.

18.00 – концертна програма Херсонського обласного академічного музично-драматичного театру ім. М. Куліша. Всесвітньо відомі козаки Тур, Грай і Око подарують дві години позитиву і ГАРНОГО настрою! Світові хіти та шлягери у виконанні артистів театру не залишать байдужими нікого!!! (Центральна площа міста).

20.00 – святковий феєрверк.

20.15 – музично-розважальна програма.

Cпортивні змагання до Дня міста:

19 вересня

09.00 – відкриті міські змагання з футболу серед школярів, спортивний майданчик РК ДЮСШ.

09.00 – відкриті міські змагання з кульової стрільби, тир УСБ «Колос».

09.00 – відкриті міські змагання з волейболу серед юнаків, зал РК ДЮСШ.

09.00 – відкриті міські змагання з легкої атлетики, спортивний майданчик РК ДЮСШ.

10.00 –  змагання з кінного спорту клубу «Терсан», центральний міський пляж.

10.00 – відкритий чемпіонат з важкої атлетики, спорт зал філії Херсонсокого училища фізичної культури.

12.00 – відкрита першість з боксу ФСТ «Спартак», спортивна зала РК ДЮСШ.

20 вересня

09.00 – відкриті міські змагання з гандболу, зал РК ДЮСШ.