Місячник благоустрою триває

Дата: 04.09.2020 15:42

До 126-ї річниці заснування міста у Скадовську проводяться численні заходи з благоустрою та дотримання належного санітарного стану.

Працівники КП «Очисні споруди» провели прибирання біля кладовища по вулиці Гагаріна. На прилеглій території до цвинтаря скошено траву, зібрано й вивезено стихійні звалища, які постійно утворюються на даній ділянці. Нажаль, численні прохання до місцевих жителів не утворювати смітники позитивного результату не мають.

Працівники КП «Водне господарство» проводять ремонти міських дитячих майданчиків. У сквері ім. Т.Г. Шевченка проведено заміну гойдалки, пофарбовано все обладнання ігрового майданчику. Наразі на черзі майданчик по вул. Горького, 2, 6, де було відремонтовано лави. Відповідні роботи тривають.