Святкуємо День знань

Дата: 01.09.2020 16:38

Новий навчальний рік розпочався у дошкільних закладах міста. Сонячний та ясний день видався сьогодні у Скадовську, саме для святкування Дня знань. Дошкільнят і батьків щиро привітали колективи ясел-садків «Казка», «Теремок», «Дзвіночок» і «Чебурашка». У садочку «Червона шапочка» нині триває капітальний ремонт системи опалення.

Цікаві розваги для малят кожної вікової групи приготували вихователі у садках. Діти співали, танцювали, рахували, згадували літери й складали слова, змагались і вболівали за друзів у команді.  Саме гра спонукає дітей закріпити знання й придбати нові, тож святковий день видався насиченим.

Сьогодні варто побажати - у добру путь новому навчальному року! Нехай він принесе нашим дітям найкраще, хай ростуть здоровими, щасливими й розумними всі нам на радість і гордість нашої міської громади!