Будівництва і ремонтні роботи в місті

Дата: 28.08.2020 15:01

Сьогодні, 28 серпня, бригади КП «Водне господарство» проводять ряд робіт на виконання міських програм.

Нову мережу водогону прокладають фахівці підприємства по вулиці Затишній. Близько 400 метрів труб, численні колодязі на території майбутньої нової житлової зони мають забезпечити питною водою поселення учасників АТО. Наразі завершується монтаж чергових шахт, які дозволять безперешкодно підєднувати нових користувачів послуг.

Інша бригада КП «Водне господарство» цього дня працювала на майданчику парку ім. Т.Г. Шевченка. Було демонтовано одну гойдалку, яка потребує ретельного ремонту, встановлюється інша гойдалка для малят. Перевіряється належність технічного стану ігрового обладнання та спортивних тренажерів, планується провести оздоблення обладнання майданчику. Відповідна бригада й надалі проводитиме перевірку обладнання ігрових і спортивних майданчиків міста.