Відновлення роботи закладів дошкільної освіти

Дата: 28.08.2020 14:58

На виконання розпорядження міського голови  від 19 серпня 2020 року № 103 – р «Про відновлення роботи закладів  дошкільної освіти Скадовської міської ради із присутністю дітей» робоча група міської зади провела обстеження закладів дошкільної освіти: ЗДО (я/с) № 5 «Червона шапочка», ЗДО (я/с) № 3 «Дзвіночок», ЗДО (я/с) № 7 «Казка».

Робоча група перевіряла готовність закладів дошкільної освіти у відповідності до вимог постанови Головного державного санітарного лікаря України від 21 травня 2020 року № 25 “Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів у закладах дошкільної освіти на період карантину у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)”, технічної укомплектованості приміщень до ведення освітньої діяльності.

Наразі у відповідних садках проводяться останні приготування до початку навчального року. Після поточних ремонтів приготовлено групові приміщення, ігрові зони, дитячі майданчики, харчоблоки та ін.

У закладі дошкільної освіти  (я/с) № 5 «Червона шапочка» минулого року виникали проблеми з дотриманням температурного режиму під час опалювального сезону. На час літньої перерви у роботі закладу було розпочато роботи із ремонту опалювальної мережі. Наразі відповідні роботи тривають. Ясла-садок планує відновити роботу  після 15 вересня, їх вихованці відвідуватимуть на цей час інші садки міста.