Благодійна допомога для міської громади - візки для інвалідів

Дата: 28.08.2020 11:23

Сьогодні Скадовська громада отримала подарунок від Криворізької міської ради. П’ять візків для інвалідів передали для скадовчан через керівництво комунального закладу «Дитячий оздоровчий табір «Слава» Криворізької міської ради.

Крісла для інвалідів отримав секретар міської ради  Сокольчук О.М. та передав їх до лікувально-оздоровчих закладів міста, у їх числі: Скадовська центральна районна лікарня; Центр первинної медико-санітарної допомоги; Скадовський центр соціальної допомоги.

Відповідне обладнання є вкрай необхідним для скадовчан. Щира вдячність Криворізькій міській раді, особисто міському голові Вілкулу Юрію Григоровичу, за проявлену турботу до членів міської громади, які потребують особливого догляду. Їх наявність дозволить медичним закладам створювати більш комфортні умови для людей з особливими потребами у відповідності до сучасних вимог.