Про призупинення роботи закладів дошкільної освіти Скадовської міської ради

Дата: 27.08.2020 15:39

Розпорядженням міського голови від 19 серпня 2020 року № 102-р затверджено перерву в роботі дошкільних закладів міста. Згідно розпорядження, призупинено 28 та 31 серпня поточного року роботу закладів дошкільної освіти ЗДО (я/с) № 6 «Теремок» Скадовської МР, ЗДО (я/с) № 4 «Чебурашка» Скадовської МР.

Директорам дошкільних закладів доручено організувати для батьків проведення первинних інструктажів з безпеки життєдіяльності дітей, зокрема з питань пожежної безпеки, поведінки на дорогах і вулицях, на водних об’єктах тощо. А також перед поновленням роботи закладу дошкільної освіти буде проведено заходи посиленого режиму поточної дезінфекції в приміщеннях з використанням робочих розчинів дезінфікуючих засобів відповідно до регламентів по їх застосуванню.