До Дня незалежності України

Дата: 26.08.2020 17:04

24 серпня відбулась урочиста церемонія нагородження з нагоди Дня незалежності України. Захід відбувся ввечері на фестивальній площі міста, секретар міської ради Сокольчук О.М. вручив нагороди кращим активістам міської громади, побажавши нових перемог і звершень на благо розвитку Скадовської міської громади.

Нагороди, відзнаки, Почесні грамоти в День незалежності України отримали:

Сахаров Валентин Анатолійович - пам’ятний знак Спілки учасників АТО Сумської реактивної артилерійської бригади, за проявлені мужність, героїзм, самовідданість при виконанні бойових завдань із захисту України.

- відзнаки виконавчого комітету міської ради за створення позитивного іміджу міста Скадовська, активну діяльність на благо розвитку добробуту громади міста, з нагоди Дня незалежності України:

Бабенко Лариса Миколаївна,  головний спеціаліст відділу містобудування, архітектури та земельних відносин виконавчого комітету міської ради;

Кордовська Лариса Анатоліївна, завідувач сектору  планування та аналізу господарської діяльності фінансово-господарського відділу виконавчого комітету міської ради.

- відзнаки міського голови за визначні професійні досягнення, високий фаховий рівень, відповідальність та активну громадську позицію, з нагоди Дня незалежності України:

Білоус Віктор Сергійович, перший заступник міського голови  1998 – 2006 р.р.

Коломийченко Олександр Васильович, патрульний солдат відділу прикордонної служби «Скадовськ»;

Рибась Олена Олександрівна, приватний підприємець;

Савонік Оленав Валеріївна, директор закладу дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу № 4 «Чебурашка» Скадовської міської ради;

Токар Олександр Васильович, старший інспектор з ювенальної превенції сектору превенції Скадовського відділення поліції Новокаховського ВП ГУНП в Херсонській області;

Уманський Олексій Миколайович, заступник директора з виробничих питань та розвитку експериментальної бази Інституту рису Національної академії аграрних наук України.

- Почесні Грамоти за сумлінну працю, відповідальність та активну громадську позицію у справі розвитку Скадовської міської громади, з нагоди Дня незалежності України:

Галкін Владислав Геннадійович, водій-електрик відділення матеріального забезпечення військової частини А2845;

Осідченко Роман Геннадійович, старшина, дільничний інспектор прикордонної служби І категорії відділу прикордонної служби «Скадовськ»;

Погребняк Володимир Павлович, голова ветеранської організації органів внутрішніх справ;

Юскович Наталія Іванівна, провідний фахівець з питань зайнятості відділу надання соціальних послуг Скадовської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості.