Змагання з аматорського плавання “Скадовськ – острів Джарилгач” 2020 р.

Дата: 24.08.2020 20:13

Сьогодні, 24 серпня, о 08.00 год. з центральної міської набережної стартували ІІ Скадовські змагання з аматорського плавання “Скадовськ – острів Джарилгач” 2020 р., з ініціативи Скадовської міської ради.

Цього року Скадовський заплив набрав більшої популярності серед спортсменів країни. До участі зареєструвались 46 осіб у порівняні з минулорічною статистикою – 23 плавця. На старт прибули та були допущені до змагань 37 спортсменів, серед них 18 жінок.

Відстань 7 км від міської набережної до острова Джарилгач учасники змагань подолали  успішно,  завдяки добрій підготовці та під наглядом численної команди супроводу, до її складу увійшли службовці Скадовському  районному  сектору та 19 - ДПРЧ Головного управління ДСНС України у Херсонській області, відділу прикордонної служби «Скадовськ», громадської організації «Добровільне товариство судноводіїв-любителів маломірних суден «Джарилгач пр. № 383».

Кращий професійний результат показали лідери змагань Самойленко Ігор, м. Херсон, - 1 год. 47 хв., Волошко Анатолій, м Херсон, - 2 год. 01 хв., Коваленко Олег, м. Херсон, - 2 год 03 хв.

Кращий результат серед жінок аматорів у Неядла Богдани, м. Херсон – 2 год 15 хв, Мудренко Тетяна, м. Дніпро – 2 год. 18 хв., Єфімової Наталії - 2 год. 35 хв.

Кращий результат серед чоловіків аматорів показав Єфімов Олександр, м. Київ, з результатом 2 год 20 хв, Щерба Олександр, м. Кропивницький, - 2 год 25 хв. та Ротань Євген, м. Херсон, - 2 год 27 хв.

Урочисте нагородження учасників змагань провів секретар міської ради Олег Сокольчук. Він нагородив всіх, хто подолав «Скадовський Босфор» та вручив подяки за активну участь

в організації змагання з аматорського плавання «Острів Джарилгач – Скадовськ 2020»:

ТОВ «АГРОМАТ»,

засновникам мережі «Сита хата», Мироновим Валентині Михайлівні і Олегу Сергійовичу,

відділу прикордонної служби «Скадовськ»,

Громадській організації «ЮНАЙТЕД ЕТЛЕТС»,

громадській організації «Добровільне товариство судноводіїв-любителів маломірних суден

«Джарилгач пр. № 383».

Спеціальними сувенірами запливу біли відзначені волонтери змагань з аматорського плавання “Скадовськ – острів Джарилгач” 2020 р. (з врученням пам’ятного сувеніру – чашка з логотипом змагань):

- судді змагань: Костішин Олег і Єрмаков Володимир;

- волонтери з медичного супроводу змагань: Ноздачова Ольга, Зінчук Світлана, Лісовицька Людмила;

- волонтери з супроводу запливу та організації змагань: Казберук Людмила, Чумаченко Юлія, Зінчук Віра, Зінчук Олексій.