Подарунок для міської громади - монітор пацієнта

Дата: 22.08.2020 14:03

Сьогодні  до міської ради надійшов додатковий монітор пацієнта, як дарунок від ТОВ «Здраво». Як повідомлялось раніше, Скадовська міська рада придбала медичне обладнання у відповідної компанії для реанімаційного відділення Скадовської ЦРЛ. Коштом цільової програми міської ради придбано апарат штучного дихання, його вартість 485 тис. грн., а також монітор спостереження (каптограф) за 48 тис.грн. Монітор пацієнта ТОВ «Здраво» презентувало міській громаді у подарунок.

Для довідки: монітор пацієнта необхідний для контролю за рівнем сатурації, пульсом, артеріальним тиском, частотою дихання, температури тіла і електрокардіограмою. Ідеальний для використання в реанімаційному відділенні і операційному залі, має вбудований акумулятор для забезпечення безперервної роботи. Вартість близько 60 тис. грн.