ДО ДНЯ НАРОДЖЕННЯ НАШОЇ НЕНЬКИ

Дата: 20.08.2020 14:02

Кольрові кульки, прапорці, весела музика, піднесений настрій, сміх малят. Що це? У нашому садочку в групі «Капітошка» – «Козацькі розваги»! Саме перед Днем Незалежності 2020 року «відчинилися двері» для дітей у незвідане минуле.

Ось вони – славні діти українські! Малі козачата декламували патріотичні вірші, виступали із запальним флешмобом, співали українські пісні, що переповняли серця ніжністю та гордістю за нашу неньку Україну.

І, звісно, найбільш малечі сподобалося брати участь в іграх-естафетах i змаганнях, під час яких діти продемонстрували свою спритність, силу, сміливість і витривалість, відчули себе однією міцною родиною.

У всьому світі, кожен зна,  є Батьківщина лиш одна.  І в нас вона єдина – це рідна Україна!