На засіданні LXXXII позачергової сесії міської ради

Дата: 19.08.2020 18:20

Сьогодні,  19 серпня, відбулось засідання LXXXII позачергової сесії міської ради VII скликання. Депутати міської ради розглянули наступні питання порядку денного:

1. Про внесення змін до рішення міської ради від 24.12.2019 року № 1120 «Про затвердження «Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Скадовська та цільових програм на 2020 рік».

2. Про внесення змін до рішення міської ради від 24.12.2019 року № 1121 «Про міський бюджет м. Скадовська на 2020 рік» (21316301000) код бюджету.

3. Про надання згоди на відновлення меж земельної ділянки для обслуговування житлового будинку та господарських будівель у м. Скадовську .

4. Про передачу земельної ділянки комунальної власності у державну власність.

5. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність шляхом викупу.

6. Про проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки.

7. Про врегулювання земельних відносин.

8. Про дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд у  м. Скадовську.

9. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду.

10. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування житлового будинку та господарських будівель у м. Скадовську та передача земельної ділянки у спільну сумісну власність.

11. Про проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки.

12. Про надання згоди на відновлення меж земельної ділянки для обслуговування житлового будинку та господарських будівель у м. Скадовську для передачі земельної ділянки в оренду.

13. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва  та обслуговування житлового будинку,  господарських будівель і споруд у місті Скадовську та передача у власність (присадибна ділянка).

14. Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту  землеустрою  щодо відведення земельної ділянки у власність  для індивідуального дачного будівництва.

15. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва  та обслуговування житлового будинку,  господарських будівель і споруд у місті Скадовську та передача її у власність (присадибна ділянка).

16. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у комунальну власність територіальної громади міста Скадовська.

17. Про врегулювання земельних відносин.

18. Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення під житловим будинком з вбудованою стоматологічною амбулаторією.

19. Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення для здійснення підприємницької діяльності.

20. Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення для здійснення підприємницької діяльності

21. Про нагородження відзнакою Скадовської міської ради.

Нагальними питаннями сесії були внесення змін до міських програм та бюджету в частині розподілу коштів. У ході сесії секретар міської ради Сокольчук О.М. зазначив про необхідність дофінансування обладнання для апарату штучного дихання, його вартість 485 тис. грн. Додатково необхідно було виділити 48 тис. грн.  для монітору спостереження (каптографу). У ході обговорення відповідних питань надходили пропозиції щодо подовження фінансування робіт по боротьбі з карантинними рослинами в місті, ремонтні роботи мережі вуличного освітлення та ін. Депутати міської ради також розглянули ряд земельних питань.