З душею до людей

Дата: 11.08.2020 17:15

У Скадовську з ініціативи міської ради плідно працює маршрут № 1 громадського транспорту для пільгових категорій населення. Цей автобус самий популярний у місті серед пенсіонерів, його завжди з нетерпінням чекають, адже саме він допомагає вирішити безліч життєвих питань.

Приємно, коли людей завжди зустрічають з посмішкою, надають допомогу та вчасно підвозять до необхідного місця. Саме таким надійним і відповідальним водієм першого маршруту є Лунгу Олександр Дмитрович, водій ПП «Поярков».

Сьогодні для Олександра Дмитровича особливий день, 70 річчя  від Дня народження. А зустрічає від його на роботі, серед шановних скадовчан. Привітали ювіляра, по ходу маршруту, секретар виконавчого комітету міської ради Козел Л.В., голова ради ветеранів Безердян Л.В., заступник голови ради ветеранів Якобчук Г.П., вручили подяку секретаря міської ради та цінний подарунок за високий професіоналізм, безаварійну роботу, якість пасажирських перевезень, увагу і чуйність до людей похилого віку.