Житлова комісія з обліку внутрішньо переміщених осіб

Дата: 11.08.2020 17:10

На черговому засіданні виконавчого комітету міської ради, яке заплановано на 27 серпня, розглядатиметься проект «Про створення житлової комісії з обліку внутрішньо переміщених осіб та надання житлових приміщень для тимчасового проживання внутрішньо переміщеним особам, затвердження її складу та положення про неї».

Відповідним проектом планується затвердити Положення про житлову комісію з обліку внутрішньо переміщених осіб та надання житлових приміщень для тимчасового проживання внутрішньо переміщеним особам при виконавчому комітеті Скадовської міської ради. Основним завданням комісії визначено:

- розподіл та надання житлових приміщень;

- прийняття рішення про надання житлових приміщень внутрішньо переміщеним особам та членам їх сімей за результатами нарахованих балів за 2-бальною системою оцінювання потреби у житлі внутрішньо переміщених осіб, визначених Порядком надання в тимчасове користування житлових приміщень з фондів житла для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 26.06.2019 № 582, та подання його на затвердження виконавчого комітету Скадовської міської ради;

- розгляд заяв про продовження строку проживання у житлових приміщеннях з фонду житла для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб, прийняття рішення з цього питання та подання його на затвердження виконавчого комітету Скадовської міської ради;

- прийняття рішення про дострокове припинення права на користування житловими приміщеннями з фонду житла для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб та подання його на затвердження виконавчого комітету Скадовської міської ради.