Ведеться контроль дотримання санітарних і карантинних вимог

Дата: 11.08.2020 17:08

07 серпня 2020 тимчасовою комісією (затвердженої розпорядження міського голови від 05.08.2020 року № 100-р) здійснено чергування на центральній Набережній міста Скадовськ (від вул. Мангубінської до вул. Покровської) на предмет дотримання суб'єктами господарювання у місті Скадовську законодавства у сфері благоустрою населених пунктів, торгівлі, громадського харчування та обмежувальних протиепідемічних заходів щодо запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19), передбачених карантином. Комісія здійснювала діяльність з 20:00 год. до 23:00 год.

З усіма суб’єктами господарювання проведено роз’яснювальну роботу щодо дотримання правил благоустрою міста відповідно до рішення виконкому від 26.06.2019 року №120 «Про заборону розміщення на територіях загального користування (пішохідних зонах) міста Скадовська конструкцій», санітарних та карантинних вимог.

До 13 суб’єктів господарювання були застосовані попередження, встановлено термін усунення зауважень до 11 серпня. У разі невиконання вимог порушники притягатимуться до адміністративної відповідальності.