Переможці ІV Всеукраїнського відкритого шахового турніру «Джарилгацької затоки»

Дата: 05.08.2020 15:46

З 25 липня по 02 серпня у Скадовську відбувся ІV Всеукраїнський відкритий шаховий турнір «Джарилгацької затоки» за підтримки Федерації шахів України. Ініціатор проведення турніру ГО «Курортні шахи», головний організатор змагань – Скадовська міська рада.

Шаховий турнір відбувся з дотриманням вимог адаптивного карантину, пов'язаного із захворюваністю на гостру респіраторну хворобу COVID-19. На змагання прибули 75 шахістів з різних областей України. Змагання відбулись у чотирьох групах «А» з класичних шахів, юніорська група «В» та швидкі шахи – рапід і бліц.

Переможці змагань розподілили призові місця, згідно турнірних таблиць, що додаються. Призерів змагань нагороджував секретар міської ради Сокольчук О.М., кращі шахісти отримали традиційні кубки-символи турніру з фігуркою дельфіна, сучасні гаджети й аксесуари.