Кращі футболісти країни оздоровлюватимуться у Скадовську

Дата: 04.08.2020 17:15

Сьогодні, 4 серпня, секретар міської ради Олег Сокольчук зустрівся з Олександром Головко, головним тренером футбольного клубу  (колишнім  центральним захисником збірної України, сімферопольської «Таврії» та київського «Динамо»). У ході зустрічі обговорювалось питання потенційної можливості організації у м. Скадовську бази для проведення оздоровлення і тренувань українського футбольного клубу.

Олександр Борисович у ході зустрічі окреслив необхідні вимоги для розміщення учасників спортивного клубу та проведення їх зборів протягом тренувального року в Скадовську. Водночас підкреслив позитивні зміни у місті в напрямку розвитку дитячого футболу, створенні нових сучасних штучних полів у місті. Секретар міської ради запевнив у підтримці намірів керівництва клубу з розміщення і оздоровлення у Скадовську професійних вітчизняних футболістів та наданні необхідної організаційної підтримки, вручив сувеніри голові клубу від Скадовської міської громади.