Скадовськ туристичний – побачити, щоб закохатися

Дата: 04.08.2020 17:10

Скадовськ - його літні світанки та мальовничі вечори варті дзвінкої рими й витонченого пензля художника. Щоб побачити душу Скадовського краю про неї мають говорити ті, хто любить і шанує рідний край. Цю ідею втілили автори відео подорожі про родзинки курорту Скадовська засновник туристичної компанії «Світлана - Тур» Світлана Кулида і директор Скадовського туристично - інформаційного центру Андрій Павлюк, співорганізатором проекту є Скадовська міська рада.

Цього літа варто побачити остів Джарилгач, він неймовірний як з висоти пташиного польоту, так і пірнаючи у глибини морські. Туристів чекають цікаві прогулянки містом, знайомство з таємницями історії, які зберігаються у краєзнавчому музеї, запальні вистави Скадовського дельфінарію «Акварель».

А поряд зі Скадовськом розташовані Олешківські піски, цілющий гейзер, заповідник «Асканія Нова», ці перлини Півдня України зацікавлять найдопитливішого мандрівника. Запрошуємо до подорожі, відео за посиланням: https://youtu.be/Sz2SO_ojtjo.