Вітаємо Кабакову Галину Іванівну!

Дата: 27.07.2020 11:48

Шановна Галино Іванівно! Прийміть щирі вітання з нагоди Дня народження! Сяючи добром і завзятістю, з відкритою душею до людей Ви впевнено йдете по життю, збираючи найцінніше - вірних друзів та колег. Міська громада для Вас рідна і близька по духу, Ви десятки літ працюєте без спочинку на благо її процвітання, для людей, які вдячні вам за поради і підтримку, за добре слово і щиру посмішку. Вам ввіряють майбутнє міста, обираючи депутатом міської ради.

Ви вірно обрали життєві орієнтири - цілеспрямованість у діях і громадську активність, самовідданість й вірність обраній справі, саме тому щедра нива добра, яку Ви зростили серед людей, обдаровує Вас нескінченною вдячністю та повагою.

Зичимо Вам, шановна Галино Іванівно, аби доля Вам завжди всміхалась, міцне здоров’я, натхнення і невичерпна енергія були надійними помічниками у вирішенні робочих питань, а домашній затишок і благополуччя створювали атмосферу душевного спокою і рівноваги. Нехай кожен день приносить Вам радість і вдоволення, успіхи і перемоги!

Від щирого серця бажаємо, щоб всі Ваші справи були непідвладні життєвим  змінам. Щастя Вам, добробуту,  розквіту духовних сил, окрилених радістю нових злетів і досягнень!

З повагою,

секретар міської ради Сокольчук О.М.,

депутати міської ради, члени та апарат

виконавчого комітету міської ради