Яскраве літо для маленьких скадовчан

Дата: 24.07.2020 15:45

У міський садочках літня пора проходить цікаво і змістовно. Треба все встигнути – повеселитись, повчитись, засмагнути й загартуватись. Все встигають у міських садочках дружні колективи викладачів і вихованців.

У групі "Веселка" ЗДО «Теремок» тиждень видався активним, динамічним та спортивним. Він пройшов під гаслом: «Сонце світить всім тепленько!  Ми промінчики маленькі! Любимо змагатися! В спортивні ігри гратися!». А ігри вигадали найрізноманітніші на спритність, розвиток логіки та координацію руху.

Група "Сонечки" сьогодні малювала літні спогади, проходила лабіринти й веселилась під час рухливого флеш-мобу.

Творчі доробки колективу ЗДО «Червона шапочка» високо оцінено Українським державним центром національно-патріотичного виховання. Колектив закладу отримав Грамоту за участь у Всеукраїнській акції-флешмобі до Дня незалежності України «Україна назавжди». Вітаємо!

Відео флешмобу колективу ЗДО «Червона шапочка» за посиланням