Відбулось засідання LXXXI позачергової сесії міської

Дата: 23.07.2020 16:56

Сьогодні, 23 липня, відбулось засідання LXXXI позачергової сесії міської ради VII скликання. Напередодні сесії відбулось спільне засідання депутатських комісій. На порядку денному  розглядались питання:

1. Про затвердження розпорядження міського голови від 21 липня 2020 року № 143-ос «Про відкликання з відпустки Сокольчука О.М.».

2. Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд у місті Скадовську.

3. Про врегулювання земельних відносин.

4. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки на яку поширюється право сервітуту.

5. Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд у м. Скадовську.

6. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у місті Скадовську (присадибна ділянка).

7. Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд у м. Скадовську.

8. Про внесення доповнення в рішення сесії міської ради від 18.06.2020 року № 1291.

9. Про врегулювання земельних відносин.

10. Про надання згоди на відновлення меж земельних ділянок для обслуговування житлових будинків та господарських будівель у м. Скадовську.

11. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для обслуговування житлових будинків господарських будівель та споруд у м. Скадовську.

12. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у місті Скадовську (присадибна ділянка).

13. Про надання в оренду земельної ділянки.

14. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду.

15. Про розгляд розпорядження міського голови від 22 липня 2020 року № 96-р «Про зупинення дії рішення виконавчого комітету Скадовської міської ради від 21.07.2020 № 154 «Про надання дозволу на розміщення літнього майданчика на території орендованого пляжу між ул.. Олександрівська та ул.. Курортна в м. Скадовську».

16. Про розгляд розпорядження міського голови від 22 липня 2020 року № 95-р «Про зупинення дії рішення виконавчого комітету Скадовської міської ради від 21.07.2020 № 151 «Про встановлення тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення».

У ході спільного засідання депутатських комісій депутати міської ради розглянули ряд земельних питань. Особливу увагу зосередив головуючий на засіданні секретар міської ради Сокольчук О.М. на останньому проекті «Про розгляд розпорядження міського голови від 22 липня 2020 року № 95-р «Про зупинення дії рішення виконавчого комітету Скадовської міської ради від 21.07.2020 № 151 «Про встановлення тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення».

Відповідним розпорядженням зупиняється дія рішення виконавчого комітету Скадовської міської ради від 21.07.2020 № 151 «Про встановлення тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення».  Фінансово-господарський відділ виконавчого комітету міської ради має підготувати звіт щодо проведення додаткового моніторингу економічної обґрунтованості розрахунку тарифів на централізоване водопостачання, централізоване водовідведення та поводження з побутовими відходами та вивчення питання можливості відшкодування з місцевого бюджету комунальним підприємствам «Водне господарство» та «Очисні споруди» різниці між встановленими тарифами на централізоване водопостачання, централізоване водовідведення та економічно обґрунтованими витратами на виробництво цих послуг.  Відповідний проект у ході голосування не набрав необхідної кількості голосів. Переглянути хід засідання сесії міської ради можна за посиланням: відеозапис LХХХІ позачергової сесії міської ради VII скликання від 22.07.2020.