Старт фестивалю повітряних зміїв «Кольорове небо»

Дата: 22.07.2020 16:30

21 липня у Скадовську стартував фестиваль повітряних зміїв «Кольорове небо», ініційований аерокосмічною групою «Галактика» Скадовського Центру дитячої та юнацької творчості, керівник Ємельянов В.К. Співорганізатор фестивалю – Скадовська міська рада.

19-е фестивальне літо декілька ускладнено карантинними заходами, але небо над містом знову прикрасили химерні повітряні конструкції, якими керують діти і дорослі з різних міст України. Команди-учасниці фестивалю привітав секретар міської ради Олег Сокольчук, побажавши перемог і гарного відпочинку на морі. А для Скадовської команди міська рада приготувала подарунок - два нових сучасних повітряних змія та кріплення для них. Протягом тижня діти разом з батьками і тренерами опрацьовуватимуть майстерність польотів на східному міському пляжі, а вихідними учасники фестивалю проведуть ряд польотів на острові Джарилгач.