Зберегти зелені насадження міста

Дата: 20.07.2020 16:49

Зелений фонд міської громади постійно потребує піклування. Цьогоріч відбулась реконструкція центральної міської площі. Її оновлене покриття значно змінило архітектурне сприйняття адміністративного центру міста, але без озеленення території композиція не мала б завершеного вигляду.

Силами трудового колективу Скадовської міської ради було проведено ряд громадських акцій з насадження декоративних туй та ялівцю у зелених зонах центральної міської площі. До нових насаджень було проведено систему поливу, проте головним випробуванням для молодих саджанців є літня спека. Для доброго приживлення дерев і кущів  було прийнято рішення проводити їх підкормку комплексом добрив. Протягом літа працівники КП «Очисні споруди» періодично проводять обприскування зеленої маси рослин і результат їх роботи відмінний. Всі деревця зелені й вкриті шишками, що свідчить про активній ріст нових насаджень.