Вас вітає місто-курорт Скадовськ!

Дата: 20.07.2020 16:45

У доброму домі гостей вітають з порогу й щиро запрошують на хліб-сіль. Скадовська громада підтримує добрі національні традиції. Їх наразі виконуватиме соціальна реклама.

Нині, в’їжджаючи у місто, Вас вітатиме місто-курорт Скадовськ, нагадуючи про почесний статус курорту державного значення. «Гарних спогадів у дорогу», - бажає ваш Скадовськ для від’їжджаючих.

Цьогоріч скадовська міська рада започаткувала обмін рекламою соціального спрямування  з містами України. Сьогодні завершується розміщення білборду з промоції  м. Львова при  в’їзді до м. Скадовська з траси Р57. Натомість львів’ян запрошуватиме на відпочинок рекламний білборд зі Скадовська.

В свою чергу Скадовська міська рада до акції з обміну рекламою місцевого значення запросила такі міста, як Херсон, Миколаїв та Кривий Ріг.