Про дотримання карантинних заходів

Дата: 17.07.2020 15:52

Згідно розпорядження комісії з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру пов’язаної із поширенням коронавірусної хвороби COVID -19 від 14 липня 2019 року № 62 затверджено заходи із запобігання поширення коронавірусної хвороби.

Згідно останніх вимог органам місцевого самоврядування необхідно забезпечити спільне патрулювання з представниками поліції закладів громадського харчування і розважальних закладів у нічний час доби з веденням фото звіту про роботу. Також на контролі питання дотримання перевізниками встановлених карантинних та протиепідемічних вимог під пас перевезення пасажирів транспортом загального користування під час карантину. Зміст розпорядження.