Коригування тарифів на водопостачання і централізоване водовідведення

Дата: 17.07.2020 15:44

07 липня відбулось позачергове засідання виконавчого комітету міської ради. Членами виконавчого комітету активно обговорювався проект «Про проведення  громадських слухань з питання встановлення тарифів на централізоване водопостачання, централізоване водовідведення та поводження з побутовими відходами», який вони не підтримали у результаті голосування.

Загалом питання коригування тарифів викликало ряд дискусій. За пропозиції головуючого на засіданні першого заступника міського голови Афанасіаді Д.М. буде розроблено окремий проект «Про коригування встановлених тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення», його детальний розгляд перенесено на наступне позачергове засідання виконавчого комітету міської ради.

Питання коригування тарифів виникло у зв’язку зі зміною вартості складових та кількісних показників тарифів. Тож, з метою приведення тарифів у відповідність до економічно обґрунтованих витрат комунальні підприємства «Водне господарство» та «Очисні споруди» звернулись з пропозицією провести  коригування.

Нинішні тарифи діють у відповідності до рішення виконавчого комітету міської ради від 12 вересня 2019 року № 158 «Про коригування встановлених тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення», а саме:

Тарифи на водовідведення по КП «Очисні споруди»:

Тарифи за 1 куб.м., грн.

Разом з ПДВ

12,76

14,66

21,68

Тарифи на водопостачання для КП «Водне господарство»:

Тарифи за 1 куб.м., грн.

Разом з ПДВ

8,42

9,11

10,69

Вивчивши надані комунальними службами розрахунки, пропонується провести коригування тарифів, а саме:

Тарифи на централізоване водовідведення для

коммунального підприємства «Очисні споруди»

Тарифи за 1 куб. м. в грн. Разом з ПДВ

15,85

17,87

23,32

Тарифи на централізоване водопостачання для коммунального

підприємства «Водне господарство»

Тарифи за 1 куб. м. в грн. Разом з ПДВ

8,93

9,65

11,33

Відповідний проект розглядатимуть члени виконавчого комітету міської ради на позачерговому засіданні виконавчого комітету.