Вітаємо з ювілеєм!

Дата: 17.07.2020 15:41

Сьогодні 90-річчя відзначає Алещенко Єфросинія Микитівна скадовчанка, ветеран праці, має статус «дитина війни», працювала не одне десятиліття у сфері сільського господарства району.

Єфросинію Микитівну від імені міської громади  з  ювілеєм привітали голова ради ветеранів Людмила Безердян і секретар виконавчого комітету міської ради Лілія Козел, виказали щирі вітання та побажання миру, злагоди, здоров’я і достатку, вручили подарунок від міської ради.

Святковий день чарівна ювілярка відзначає у теплому родинному колі, з посмішкою і подарунками від рідних і близьких. Розповідає, що своїм довголіттям вона завдячує  непростій хліборобській справі та любові до людей, адже навіть перед пенсією працювала у колгоспі помічником комбайнера.