Ранок курорту… Який він у Скадовську?

Дата: 15.07.2020 16:03

Сьогодні у Скадовську вранішнє сонце вітало спокійними ніжними променями по дзеркальній гладі води. Неквапливий ранок для відпочивальників вже приготували господарі міста, тому свідченням є прибрані алеї та политі квітники.

Численні заклади харчування й розваг у очікуванні перших відвідувачів захоплюють увагу перехожих ароматом кави та випічки. Лагідне сонячне проміння дарує гарну засмагу саме вранці, тож на пляж вже поспішають шанувальники морського відпочинку. Білосніжні катери і яхти чекають мандрівників на острів Джарилгач.

У традиціях Скадовська збирати шанувальників спорту і культури. Сьогодні зранку стадіони міста наповнив галас вболівальників дитячого футболу, викликаючи мрійливе захоплення у малят, які граються поряд на міському майданчику.

Додати фарб у палітру Скадовського ранку може кожен, адже місто щедро дарує всім охочим красу і радість літнього відпочинку, оберігаючи від повсякденної метушні.