Обстеження готовності дошкільних закладів міста після перерви в навчально-виховному процесі

Дата: 15.07.2020 15:59

Згідно Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Скадовська та цільових програм на 2020 рік, затверджених рішенням сесії міської ради від 24.12.2019 № 1120, з 01 червня по 15 липня поточного року в оздоровчий період було встановлено тимчасову перерву в навчально-виховному процесі  закладів  дошкільної  освіти  міста  (ясла-садок) комбінованого типу № 4 «Чебурашка» і (ясла-садок) № 6 «Теремок».

Розпорядженнями міського голови від 27 травня 2020 року № 61-р, зі змінами від 08 липня 2020 року № 89-р створено робочу групу по обстеженню закладів дошкільної освіти, її очолила секретар виконавчого комітету міської ради Козел Л.В., до складу увійшли представники органів місцевого самоврядування та управління Держпродспоживслужби.

14 липня робоча група провела  обстеження готовності роботи закладів дошкільної освіти міста Скадовська з дотримання карантинних обмежень. За результатами роботи складено довідки перевірки стану закладів дошкільної освіти «Чебурашка» і «Теремок», які заплановано відкрити з 16 липня поточного року. (Зміст довідок перевірки: ЗДО «Чебурашка»ЗДО «Теремок» додається).

Відповідним рішенням сесії з 16 липня по 31 серпня встановлено перерву в навчально-виховному процесі  закладів  дошкільної освіти (ясла-садок) №3 «Дзвіночок», № 5 «Червона  шапочка» і  № 7 «Казка» Скадовської  міської  ради.