Садок «Чебурашка» чекає малят!

Дата: 14.07.2020 16:37

«Чебурашку» не впізнати!», - з таким вигуком переступають поріг ясел-садка батьки, перехожі, колеги. Яскравий паркан, нове плиткове покриття, пофарбовані майданчики приємно дивують всіх!

А якщо зайти до приміщення садочка, ніби потрапляєш у країну дитинства! Тут і оновлений дизайн в холі та на сходах з чудовими, казковими персонажами, і відремонтовані роздягальні, й сяючі чистотою ігрові кімнати.

Неймовірною радістю від проведеної роботи переймається дружній трудовий колектив та батьки, пишаючись чудовим результатом завдяки спільним зусиллям!

Завдячуємо всім, хто причетний до створення затишку та безпечних умов для наших вихованців: міській раді - за виділення коштів, батькам - за допомогу, працівникам - за старанність. А 16 липня дітей з нетерпінням очікують вихователі, за якими дуже скучили за час карантину!