Стихійні звалища, причини їх виникнення

Дата: 10.07.2020 15:49

Біля будинку по вул. Сергіївська, 60 постійно скупчується побутове сміття. Розібратись з причиною виникнення стихійного звалища вирішив директор КП «Очисні споруди» Швець В.В., провівши бесіду з представниками об'єднання співвласників багатоквартирного будинку за даною адресою.

У ході спілкування було виявлено, що з часу створення об'єднання на території багатоквартирного будинку за даною адресою не було облаштовано контейнерного майданчику для збору побутового сміття. Його хаотично складали мешканці будинку на розі вул. Сергіївська і Затишна. Сміття, згідно договору, працівники КП «Очисні споруди» вивозили вчасно тричі на тиждень, але його збір постійно викликав складнощі через відсутність контейнерів.  У результаті обговорення проблемного питання було вирішено провести збори об'єднання співвласників багатоквартирного будинку з питання придбання контейнерів, що значно спростить збирання сміття спецтехнікою та надасть території належного санітарного стану.