Результат виконання міських програм

Дата: 10.07.2020 15:47

На виконання міської програми «Благоустрій території міста Скадовська на 2020 рік» надано  поточні трансферти КП «Очисні споруди» Скадовської міської ради на придбання  матеріалів для знищення карантиних рослин і матеріалів для виконання горизонтальної дорожньої розмітки.

Відповідні роботи результативно проводять комунальники. Після обстеження зелених зон міста за фактом знаходження спалахів амброзії було проведено їх обприскування спецпрепаратом. Наразі, після обприскування рослини в’януть і засихають, їх ріст і формування квітконосів зупинено.

У місті проводиться нанесення дорожньої розмітки, бригада комунальної служби вже завершили  дорожні роботи по вул. Мангубінська і Олександрійська. Нанесено осьові лінії та розмітку пішохідних переходів. Роботи з нанесення дорожньої розмітки тривають.