Сьогодні на комісії з питань надання адресної грошової матеріальної допомоги

Дата: 09.07.2020 16:49

09 липня відбулось чергове засідання комісії з питань надання адресної грошової матеріальної допомоги окремим категоріям мешканців м. Скадовська. Члени комісії розглянули та задовольнили 9 звернень.

За результатами роботи комісії надано матеріальну допомогу 3 заявникам, які потребують дороговартісного лікування, 4 особам після оперативного втручання, 1 заявнику після стаціонарного лікування та 1 працюючому лікарю надано допомогу на оплату орендованого житла.

Цього року матеріальна допомога скадовчанам виплачується згідно міської програми «Соціальний захист населення, ветеранів війни та праці м.Скадовська». На надання адресної матеріальної грошової допомоги окремим категоріям мешканців м.Скадовська згідно відповідного Положення (пенсіонери, непрацюючі малозабезпечені особи, інваліди І групи загального захворювання, інваліди І та ІІ груп по зору, діти-інваліди підгрупи А, діти-інваліди важкої форми епілепсії, онкохворі діти, діти-сироти, діти, які знаходяться під опікою, інші громадяни, що опинилися в складних життєвих обставинах, та  мешканцям міста, яким виповнилося 90 та 95 років) та  матеріальна  допомога  для  одиноких  мешканців  міста  по  оплаті  за  природний  газ  для  опалення (які проживають у 3 і більше поверхових будинках) передбачено 650 тис. грн. На даний час за зверненнями скадовчан міською радою виплачено 366 тис. грн.