Чергування на міській набережній

Дата: 09.07.2020 16:45

Графік чергування на центральній Набережній міста Скадовськ затверджено розпорядженням міського голови від 10.06.2020 № 75-р «Про організацію чергування на центральній Набережній міста Скадовськ». Метою чергування є забезпечення дотриманням у належному санітарному стані Центральної набережної міста Скадовськ, встановлених правил діяльності власниками закладів громадського обслуговування, розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності у літній сезон 2020 року. Чергування проводиться щоденно вздовж набережної міста  від вул. Мангубінська до вул. Покровська.

8 липня чергування проводив заступник міського голови Казберук А.А. разом з представником поліції. У ході обстеження перевірялось дотримання суб'єктами господарювання правил ведення торгівлі, санітарних та протиепідемічних вимог, зокрема: кількість відвідувачів за одним столиком;  відстань між столиками, що повинна складати 1,5м; журнали температурного скринінгу працівників;  наявність у персоналу захисних масок та гумових рукавичок;  обов’язкова наявність на вході диспансерів з антисептиком та ін. «Злісних порушень за час чергування виявлено не було. Власники закладів громадського обслуговування відповідально ставляться до здоров’я їх відвідувачів. Під час обстеження за необхідності надавались деталізовані інформаційні роз’яснення працівникам закладів торгівлі та послуг»,- зауважив заступник міського голови Казберук А.А., підсумовуючи результати чергування.