На контролі благоустрій міста

Дата: 06.07.2020 16:47

Питання благоустрою вирішують працівники КП «Водне господарство». Поточні завдання різнопланові й потребують негайного реагування.

Спекотливе літо нині для розваг у воді. Тому для малечі майстри комунальної служби переналаштували міський фонтан, нині струмені води більш потужні й сягають більше 2-х метрів, що дозволяє охолодитися дітям і дорослим.

На міській набережній облаштовано арку-охолоджувач, де розпилювачі створюють прохолодний туман для перехожих.

Нещодавно надійшло звернення від шанувальників дитячого майданчику, що не центральній міській площі. Майстри підприємства швидко відреагували та відновили цілісність об’єкту і його безпечність для ігор.

Й основний вид діяльності підприємства постійно під контролем, наразі ліквідовується значний порив мережі водогону, що на території санпарку  підприємства.

Цех залізобетонних конструкцій виконує міську програму з виготовлення й монтажу огорожі нового міського кладовища.