З Днем архітектури!

Дата: 01.07.2020 16:57

Сьогодні в Україні відзначають день архітектури. Професія архітектора з давніх часів викликала повагу і шану. Завдяки їм протягом віків створювалися безсмертні шедеври, якими ми захоплюємося й донині. І сьогодні працівники архітектури йдуть в ногу з сучасністю,  активно працюють,  втілюючи у реальність сміливі ідеї, використовуючи новітні технології  та  оригінальні конструкторські рішення.

Працюючи на благо міської громади, сучасні зодчі забезпечують створення проектів комфортних для життя, реалізовують ідею розбудови особливого курортного міста. Сьогодні з професійним святом працівників відділу містобудування, архітектури та земельних відносин виконавчого комітету міської ради привітав перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Д.М.Афанасіаді. У вітальному слові він зауважив, що архітектурні будівлі та споруди служать людству роками, тому нехай усі творчі доробки радують не одне покоління нащадків нашого міста, побажав здоров'я, щастя, успіхів і вручив пам’ятні подарунки працівникам відділу.