Сонячний, просторий парк «Молодіжний»

Дата: 24.06.2020 17:00

За останній рік паркова зона у східному мікрорайоні значно змінилась. Єдиний парк «Молодіжний» у найнасиченому житловому масиві серед численних багатоповерхівок є справжньою оазою спокою та гармонії з природою. Тут старовинні дуби створюють загадкову атмосферу, нагадуючи про плинність часу і головні людські цінності.

Щоб зберегти улюблений зелений куточок міста та привабити його прихильників міська рада ініціювала прокладання доріжок для прогулянок, поряд з якими встановлено потужні ліхтарі зовнішнього освітлення та паркові лави. Сьогодні тут відпочивають батьки з дітками, прогулюються пенсіонери, гомонять діти, граючись з домашніми улюбленцями.

Незабаром у парку буде встановлено декоративні навіси зі столами і лавами для зручного родинного відпочинку. Також планується встановити ігровий майданчик та облаштувати площадку для спортивних ігор, що має збільшити популярність паркової зони.