Вітаємо з Днем медичного працівника!

Дата: 19.06.2020 15:51

Сьогодні, 19 червня, секретар міської ради Олег Сокольчук привітав трудові колективи медичних установ Скадовського району з професійним святом.  Гарний настрій та безліч вітань нині линуть на адресу працівників медичної галузі, роботу який вже тривалий час ускладнено через безліч противірусних заходів, але з усіма складнощами скадовські медпрацівники справляються на відмінно.

На урочистих зборах КНП «Скадовська центральна районна лікарня», КНП «Скадовський  центр первинної медико-санітарної допомоги» і Скадовської станції екстреної медичної допомоги  секретар міської ради, виступаючи з промовою, наголосив, що з метою збереження здоров’я громад району і міста всі гілки місцевої влади нині згуртовано у боротьбі з вимогами сьогодення, допомагаючи тим, хто нині на передовій, людям у білих халатах. Олег Сокольчук подякував медичним працівникам за відповідальну роботу, а за сумлінну працю, високий професіоналізм, відданість справі, активну громадську позицію, з нагоди Дня медичного працівника відзначив грамотами та подарунками наступних працівників медичної галузі:

Березовську Галину Вікторівну, старшу сестру медичну неврологічного відділення  КНП «Скадовська центральна районна лікарня»,

Буднік Світлану Анатоліївну, фельдшера виїзних бригад Скадовської станції екстреної медичної допомоги,

Куліду Віктора Михайловича,  фельдшера виїзних бригад Скадовської станції екстреної медичної допомоги,

Морозову Аллу Віталіївну, молодшу сестру медичну Скадовської амбулаторії загальної практики – сімейної медицини КНП «Скадовський  центр первинної медико-санітарної допомоги»,

Таран Вікторію Вікторівну, сестру медичну денного стаціонару Скадовської амбулаторії загальної практики – сімейної медицини КНП «Скадовський  центр первинної медико-санітарної допомоги»,

Харламову Людмилу Іванівну, старшу сестру медичну поліклініки КНП «Скадовська центральна районна лікарня»,

Якименко Ельвіру Іванівну, старшу сестру медичну неврологічного відділення КНП «Скадовська центральна районна лікарня».

Відео вітання з Днем медичного працівника.