Відбулось засідання LXXX позачергової сесії

Дата: 18.06.2020 17:18

Сьогодні, 18 червня, відбулось засідання LXXX позачергової сесії міської ради VII скликання. Депутати міської ради розглянули наступні питання порядку денного:

1. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у комунальну власність територіальної громади м. Скадовська.

2. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування житлового будинку та господарських будівель у м. Скадовську.

3. Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для  будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд у місті Скадовську.

4. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду.

5. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у м. Скадовську, по провул. Нічика, 10.

6. Про продовження строку дії договору оренди землі.

7. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування.

8. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для обслуговування житлових будинків, господарських будівель та споруд у м.Скадовську.

9. Про внесення змін до рішення міської ради від 24.12.2019 року №1120 «Про затвердження «Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Скадовська та цільових програм на 2020 рік».

10. Про внесення змін до рішення міської ради від 24.12.2019 року №1120 «Про міський бюджет м. Скадовська на 2020 рік».

11. Про відпустку Сокольчука О.М.

12. Про продовження терміну оренди частини нежитлового приміщення ПАТ «Державний ощадний банк України».

13. Про внесення змін до договору оренди комунального майна міської територіальної громади від 02.06.2016 р. за адресою: м. Скадовськ, вул. Олександрівська, 2Б.

14. Про продовження терміну оренди об’єкта комунальної власності розташованої за адресою: м. Скадовськ, вул. Лазурна, 36.

Поряд з рядом земельних проектів було затверджено зміни до «Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Скадовська та цільових програм на 2020 рік». Зокрема, доповнення на капітальний ремонт тротуару по вул. Сергіївська (від вул. Гагаріна до вул. Набережна) (Алея Закоханих), що буде профінансовано згідно програм “Виконання робіт, пов’язаних із будівництвом, реконструкцією, ремонтом і утриманням доріг, вулиць та тротуарів м.Скадовська” на суму  2783.0 тис.грн., та  “Використання коштів цільового фонду розвитку інфраструктури, соціально - економічного і культурного розвитку м.Скадовська у складі спеціального фонду міського бюджету” відповідно -  800.0 тис.грн.

Також Програму соціально-економічного та культурного розвитку міста Скадовська доповнено у частині придбання  медичного обладнання  для  передачі у користування КНП  «Скадовська ЦРЛ» на суму  500.0 тис. грн.