Скадовська міська громада
Херсонська область, Скадовський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Урядова програма підтримки галузі бджільництва

Дата: 12.06.2020 14:52
Кількість переглядів: 587

З метою реалізації державної підтримки галузі тваринництва постановою Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року № 395 затверджено Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для державної підтримки розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції, яким визначено, що первинною ланкою в реалізації цієї політики виступають органи місцевого самоврядування.

Фото без опису

З метою отримання спеціальної бюджетної дотації суб'єкти господарювання звертаються до органу місцевого самоврядування з пакетом документів, визначених Урядовою програмою підтримки за наявності бджолосім’ї. Для отримання державної реєстрації потужності операторів ринку первиною ланкою подається заява до територіальному органу Держпродспоживедужби за адресою потужності. Державна реєстрація здійснюється протягом І5 робочих днів після отримання відповідної заяви. Ветеринарно-санітарний паспорт пасіки (додаток) видасться районним (міським) управлінням Держпродспоживедужби на пасіку незалежно від форми, її власності і є документом, який засвідчує ветеринарно-санітарний стан пасіки. Даний ветеринарний документ видасться в заявнику в 30-денний термін.

Для отримання додаткової інформації та подачі необхідних документів звертатися в кабінет 10 виконавчого комітету місько ради або за тел. 5 30 74.

 

Урядова програма підтримки

за наявні бджолосім’ї

(за наявну в поточному році від 10 до 300 бджолосімей,
у розмірі 200 гривень за бджолосім’ю)

 

Дотація надаватиметься на безповоротній основі юридичним особам, фізичним особам-підприємцям, сімейним фермерським господарствам та фізичним особам, які є власниками бджолосімей.

 

Крок 1. Підготувати для отримання дотації за бджолосім'ї документи:

- копію ветеринарно-санітарного паспорта пасіки;

- копію рішення про державну реєстрацію потужності;

- копію довідки про відкриття поточного рахунка, видану банком (юридичні особи);

- копію довідки або договір про відкриття рахунка в банку (фізичні особи);

- копію паспорта громадянина України (фізичні особи);

- довідку, чинну на дату подання заявки, про відсутність заборгованості з платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи, у паперовій або електронній формі (юридичні особи);

- копію звіту про виробництво продукції тваринництва та кількість сільськогосподарських тварин (форма 24-сг) на останню звітну дату на момент подання документів (юридичні особи);

- довідка, видана органом місцевого самоврядування, про реєстрацію пасіки із зазначенням кількості наявних бджолосімей на останню звітну дату на момент подання документів (фізичні особи та фізичні особи - підприємці, зокрема сімейні фермерські господарства).

 

Крок 2. Подати документи до 01 жовтня поточного року за місцезнаходженням пасіки до відповідної сільської, селищної, міської ради або ради об’єднаної територіальної громади (далі - органи місцевого самоврядування).

 

Крок 3. Отримати бюджетні кошти на рахунки відкриті у банку.

Звертаємо увагу: Підставою для внесення органами місцевого самоврядування до відомості на отримання дотації за бджолосім’ї є реєстрація потужності фізичної особи або суб'єкта господарювання (юридичних осіб), які є власниками бджолосімей, у державному реєстрі потужностей операторів ринку.

Для отримання державної реєстрації потужності операторів ринку подається заява до територіального органу компетентного органу за адресою потужності (наказ Міністерства аграрної політики та продовольства України від 10.02.2016 р.  № 39).

Ветеринарно-санітарний паспорт пасіки (додаток) видасться районним (міським) управлінням Держпродсшживслужби на пасіку незалежно від форми її власності і є документом, який засвідчує ветеринарно-санітарний стан пасіки (наказ Міністерства аграрної політики та продовольства України та Української академії аграрний наук від 20.09.2000 р. № 184/82).


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора