Проведено земельний аукціон

Дата: 10.06.2020 15:36

10 червня в актовій залі Скадовської міської ради відбувся земельний аукціон з продажу прав оренди на земельну ділянку: кадастровий номер 6524710100:01:275:0017, площа 0,0681 га., цільове призначення: для будівництва і обслуговування будівель торгівлі, місце розташування: м.Скадовськ, вул. Джарилгацька, 2-з.

Організатором земельних торгів виступила Скадовська міська рада, виконавцем  торгів стала товарна біржа “Аграрна біржа”.

Участь в заявленому аукціоні взяло 3 учасника, стартова ціна лоту складала більше 40 тис. грн. За результатами проведення зхаходу переможець придбав земельну ділянку (на правах оренди) для будівництва і обслуговування будівель торгівлі, яка знаходиться за адресою м.Скадовськ, вул. Джарилгацька, 2-з за 113 тис. грн. терміном на 10 років.