Міські маршрутки нині здійснюють зупинку біля нового кладовища

Дата: 02.06.2020 17:05

Рішенням виконавчого комітету міської ради від 19.02.2020 року № 44 «Про внесення змін до роботи міського автобусного маршруту загального користування, що працює у режимі маршрутного таксі № 2 «Автостанція - Аттіка – Автостанція» внесено доповнення до руху маршрутного таксі № 2.

Прямий та зворотній напрямки руху міського автобусного маршруту загального користування, що працює у режимі маршрутного таксі № 2 "Автостанція - Аттіка - Автостанція", доповнено заїздом до міського кладовища по вул. Джарилгацька через автошлях Р 57 з виконанням окремих рейсів з 01 травня по 01 жовтня щосуботи, щонеділі та у поминальні дні.

Схеми руху автобусного маршруту нині викладено у наступній редакції:

Автостанція - вул. Пасічника - вул. Олександрівська - вул. Джарилгацька - міське кладовище - вул. Джарилгацька - вул. Горького - вул. Незалежності - вул. Покровська - вул. Гагаріна - вул. Олександрівська - Незалежності - вул. Мангубінська - вул. Гагаріна - Балтазарівська - вул. Незалежності - вул. Шмідта - вул. Гагаріна - вул. Гуманенка - вул. Джарилгацька - вул. Мангубінська - вул. Петра Сагайдачного - вул. Сергіївська - автостанція.